2/17/2009

NIE JEST BEZPIECZNIE

To istny cyrk, blog sam dostarcza tematów do głupiej pisaninyWolność w Internecie??? Mylił by się ten, kto uważa, że może pisać, mówić wszystko. Są treści, których mówić nie należy. Przykład? W komentarzu do poprzedniego wpisu był tekst nt. oddawania czci poległym. Oczywiście nie napisane było nic o poległych, nawet złego. Była jedynie opinia o roli zarezerwowanej politykom, podczas oddawania salwy honorowej. Strzeżcie się, być może następny post będzie z aresztu. Interesujące jest nie to, co było napisane, ale reakcja kogoś?czegoś? Nie wiem jakie możliwości edycyjne mają nadadministratorzy, fakt wykasowali widzialność komentarzy. Liczba jest, 7, a wejście pokazuje puste pole. Co ciekawsze nie podałem nawet stanowiska, nie mówiąc o nazwiskach. Wpis był zupełnie abstrakcyjny i mógł dotyczyć uroczystości pogrzebowych w każdym państwie. Czy ja jestem obserwowany, czy istnieje polski Eszelon? Nie wiem i nie chcę wiedzieć. Tak samo jak jest mi obojętne manipulowanie opinią publiczną, co do korzyści, strat polskich interwencji zbrojnych. A ta cenzura ośmiesza moją ojczyznę. Świadczy o wnikliwym czytaniu pojawiających się treści, no i inteligentnej? cenzurze. Tekst, jak to u mnie, bardzo nie wprost, jednak bardzo obraźliwy, szczególnie tym, że zawierał zjadliwą aluzję dwóch czynności z zupełnie przeciwstawnych sfer. No był ostry, ale jako odpowiedź Tobie, na zapytanie o sens misji wojskowej w Afganistanie, czyli w komentarzach. Nie jest bezpiecznie, już nie ma komu przypilnować tych, którzy nas pilnują:|

6 komentarzy:

 1. Próba komentarza 1, 2, 3

  OdpowiedzUsuń
 2. Blogi to jednak bardzo atrakcyjna forma komunikacji z samym sobą i ze światem wirtualnym.
  Otwierając okno do wirtualnego świata nigdy się nie wie, kiedy zostanie się wciągniętym do realnego.

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie wiedziałem Deu jak Ci dać znać, że coś z tymi komentarzami nie tak. Dobrze, że sam o tym piszesz.
  No i miejcie dowód, ze w ZeSRE jest bezpiecznie, że demokracja, to najlepszy system.
  Witamy w orwellowie!

  OdpowiedzUsuń
 4. Oto sprawca całego zamieszania, podaję wam głowę zdrajcy, odwłok i kilka innych części. Chwilowo nie jest czerwony, ale nie wierzcie oczom, on jest na pewno czerwony!

  OdpowiedzUsuń
 5. Deu
  ładny ten odwłok i tych kilka innych części. O głowie się nie wypowiem, bo jest malutka i nie mogę się jej dobrze przyjrzeć.

  OdpowiedzUsuń
 6. Wystarczy, że otoczenie czerwone.

  OdpowiedzUsuń

Chcesz wstawić reklamę?

Chcesz wstawić reklamę?

Archiwum bloga