4/24/2009

No to jeszcze taki szkodnik, co go trudno wypatrzyć. A kiedy wlezie do chaty, to podobno daje czadu całą zimę. Kiedy się wygrzewał na słońcu-uciekał. A kiedy wlazł już na palce, to go było trudno przegnać. Ten kawałek w pysku, to ja. Skórka z palca, wskazującego. Próbował też, czarnuch w innych miejsc ach gryźć. Przegnałem w końcu szkodnika!

6 komentarzy:

 1. Hihihi ja rozumiem poświęcenie dla udanej fotki, ale żeby tak na żywca dawać się po kawałku zjadać? O te inne miejsca, na które miał ochotę, pytać już nie będę ;-) No w każdym razie dobrze, że przegnałeś szkodnika :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Napatrzyli się na żałobników, to jeszcze jeden czarny w całej okazałości→

  OdpowiedzUsuń
 3. Widzę, że na wiosnę złapałeś przyrodniczego bakcyla. To dobrze :)
  Zdjęcie ,,wyjadacza" kapitalne!
  Mają ,,żuwaki" no nie?
  Złap w lecie jego wielkiego, zielonego kuzyna - ten potrafi nieźle uciąć. Wiem bo łapaliśmy je w młodych latach i urządzaliśmy... walki, niestety.

  OdpowiedzUsuń
 4. Does God exist? Have a look at Vagabond.

  Noncommercial personal advertisement!

  Blog tips:

  http://winmir.blogspot.com/ My Philosophy.

  http://singleswingle.blogspot.com/ My Poetry.

  http://screenfonds.blogspot.com/ My Art.

  - Peter Ingestad, Sweden

  OdpowiedzUsuń
 5. Gdy tak naoglądam się Twoich i innych zdjęć, zdaje sobie sprawę, ile pięknego niezauważalnego życia toczy się pod moimi nogami czy obok mnie.

  OdpowiedzUsuń
 6. To życie Ptaszka, jest zauważone dopiero pod szkiełkiem. Kiedy przykładam aparat w polu nie wiem, jaki jest efekt końcowy, bo słońce, bo mało widać w ekraniku. Czasami się zdarzy:)

  OdpowiedzUsuń

Chcesz wstawić reklamę?

Chcesz wstawić reklamę?