8/16/2014

Drugi rzut

Obrabiałem schotwellem, ale się zbiesił, wrzucam więc w całości. Gimp jest za skomplikowany by używać go do kadrowania.. A może zadziałał.

Szczęśliwe gospodarstwo, gdzie jaskółki lepią gniazdo. Jak widać kawałek deski o i ogrzewanie od zwierzęce. Ot cała tajemnica, że jaskółki robiły zrzuty całe lato. Za pierwszym razem były chyba, dwa dzioby. A teraz?


W temacie ptakó, to jeszcze dzioban, proszę.

3 komentarze:

 1. Kadruje się świetnie w Picassie, w Photofiltre czy Irfan Viev - jak mam kadrować zdjęcia na skale masową to używam JPG cropp.

  kombinuję jak by tu sprowadzić sobie jaskółki do siebie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Picassa jest zgoglowana, kiedyś działały nieźle. Kiedy mi zaczęła robić katalogi wg własnego uznania, podziękowałem. Dziś tylko za rejestracją, ktoś przesyła mi zdjęcia z picasy: kazde w OSOBNYM liście - to jest promocja i nakłanianie by do nich wstapić. Irfan - winda - ten tojest kombajn jak Gimp, a i jeszcze odtwarza wideo i audio. A croop nie znam.

  OdpowiedzUsuń
 3. Google faktycznie naruszają nasza prywatność w sposób bezczelny i drański. Ale akurat Picassa całkiem nieźle się sprawdza. Czy Irfan to kombajn? bym polemizował - jak dla mnie to typowy amatorski program do szybkiej edycji zdjęć. Co innego gimp - w gimpie robi się już profesjonalną obróbkę - choćby zmiany rozdzielczości, formatowanie do druku wielkopowierzchniowego,maski itd.
  Ale oczywiście nie namawiam na Irfana.

  OdpowiedzUsuń

Chcesz wstawić reklamę?

Chcesz wstawić reklamę?