3/17/2015

Obudził .. ?


CZegoś szuka, miodu przysłowiowego. Łazi po .. ładnych kwiatkach.

Wyłaź już Dolores, spóźnimy się do kościoła. Jeszcze się nie nalizała? (to a propos informacji, że coś tam dla dorosłych, jednak nie zostanie wprowadzone ... obuwie do jazdy na rowerze?)i jeszcze leszczyna, kwiaty. W abc tv, dla dzieci, występował na - leśnik, który opowiadał historie, że orzechy są z tych robaków. Wytrawni znawcy lasu i paproci, niechybnie zauważą różnicę. Teraz jest pora, by podziwiać kwiatostany (oba) leszczyny.

6 komentarzy:

 1. I dobrze że się obudziły...
  A to obuwie to o co chodzi?

  OdpowiedzUsuń
 2. O ludzie, to u Ciebie takie kwiatki już kwitną?
  To a propos informacji; obawiam się, że z tym obuwiem, to tylko chwilowe odroczenie, tak dla uspokojenia przed wyborami.
  Teraz to tacy specjaliści w każdej branży się objawili, że już ręce bolą od załamywania. A ładny chociaż ten naleśnik był, bo że bezrozumny, to już wiem.

  OdpowiedzUsuń
 3. W supermarkecie Lidl, były latoś, buty typu a didas, do jazdy na rowerze (nie nadawały się do chodzenia). Tak sobie skojarzyłem, że może to było tylko dla dorosłych.

  Te kwiatki, staraniem Małżonki, już dawno przekwitły : D Teraz wzrasta pólko tulipanów i .. moje ulubione kwiatki truskawek, może już zaczęły zaczynać.

  Niestety głupota i niezbyt telewizyjna gęba, były tym razem w parze. Zresztą czy ja się tam znam? Aż taki nowoczesny nie jestem: zwróciłem uwagę, że w telewizji, wykształcony w temacie, wydawałoby się człowiek, wstawia takie duby..smolone zresztą, dzieciom. Ale to pewnie był z Warszawy.

  OdpowiedzUsuń
 4. znaczy specjalne rowerowe to są, sam miałem takie belgijskie (sekend hend) i faktycznie podeszwa ścierała się błyskawicznie, ale na rower były świetne - bałem się że mówisz o jakimś kolejnym "prawie" dla rowerzystów ze to niby w ramach bezpieczeństwa trzeba będzie w specjalnym obuwiu jeździć.

  OdpowiedzUsuń
 5. Aha, widzę, że się nadmiernie rozpolitykowałam, no, ale u mnie nie ma Lidl :-))))
  No masz; tulipany, truskawki, a u mnie śnieżyca.
  Z Warszawy, czy nie, fakty są takie, że jeżeli słucha się wypowiedzi ekspertów w przedmiocie, z którym jest się dobrze obeznanym, to od razu wie się, że ci tzw. eksperci to raczej na miano ignorantów zasługują.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, to są ignoranci - wąsko specjalizowani w .. swoich dziedzinach.

   Te truskawki i tulipany - dopiero mam nadzieję - ale wychodzą ju od miesiąca. Dziś znów zimno, ale wiosna tuż, tuż.

   Usuń

Chcesz wstawić reklamę?

Chcesz wstawić reklamę?