10/23/2016

To też WROŚNIAKA? I jeszcze z pobliskim śmieciem, co by skalę zjawiska ocenić autorytatywnie : D

9 komentarzy:

 1. Drugie zdjęcie mi się nie otwiera.
  Na moje oko to żółciak siarkowy.

  OdpowiedzUsuń
 2. gugiel, kazał mi się zgodzić, na uprzedzanie Was przed cukis i innym śmieciem. Nie wiem po co, przecież to nie ja to stosuje, tylko gugiel.

  OdpowiedzUsuń
 3. A to nie gugiel ale euroidioty - pisałem nawet o tym do samego Błoniego - ale się wyłgał że to dla dobra i w ogóle... pewnie jakaś jego asystenta bo osobiście to on chyba woli po twarzy dostawać niż na maile odpisywać...?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To właściciel platformy blogowej korzysta ze statystyk, a nie ue. Ue kazała tylko ostrzegać. To samo co z szukaczką, mapami gogle. Wystarczy jednak ustawić na język radziecki i już o nic nie pyto.

   Usuń
  2. Ale to euroidioty uważajom żeśmy tak samo głupi jak oni i bez stosownej informacji ani rusz. Tymczasem 99% ludzi świetnie o ciasteczkach wie, a pozostały 1 % to urzędnicy i politycy...

   Usuń
 4. W śliczne falbanki stary pień się ustroił :-)

  Te ciastka, strasznie zapychają pamięć w moim jednordzeniowym komputerku, muszę, co chwilę sprzątać w historii i zwalniać miejsce na dysku twardym. No nic, tylko ciągle odchudzaj albo komputer, albo siebie. Sprawdziłam na sobie podczas przeziębienia pijąc lipę z imbirem i miodem, że imbir ma cudowne właściwości odchudzające. Spadek wagi jest tak zauważalny, że wreszcie mogę bezkarnie opychać się moją ulubioną chałwą :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli idzie o ciastka, to można je odchudzić: w firefoxie ustawia się limit w pamięci (pamięć podręczna). Ustawiłem jakoś mało i działa, nadpisują się.

   Imbir dobry jest, zwłaszcza świeży i kiszony, lub w mieszankach koreo-chińskich

   Usuń
  2. Można tez ustawić by przeglądarka sama je kasowała po zakończeniu sesji. Tylko że wtedy trzeba za każdyum razem od nowa potwierdzać że się nie jest urzędnikiem lub politykiem unijnym...

   Usuń
  3. Wyłączeni mija się z celem: chcesz się pozbyć śledzenia i reklam ad sens - a po wyłączeniu ciasteczek będziesz musiał wpisywać cały adres za każdym razem i szukać. Ograniczenie działa, bo gugl jest zdezorientowany, prosi o lokalizację, woła nawet o aprobatę na zasady - dałem coś 40kb, czy B już sam nie wiem

   Usuń

Chcesz wstawić reklamę?

Chcesz wstawić reklamę?