1/19/2017

Prosiła, prosiła i .. wyprosiła

Blog ten, traktuję jako pogrobowca nieboszczki wc, forum. Pamiętacie jeszcze? MAciej się rozwija, możne nawet zarabia : D, a ja nic. Właśnie został zabity salon24. Przypuszczam, że Bogna Janke, Igor Janke, nie mogli już znieść pisowskiego salonu, który oni umożliwiają. W związku z tym, cytat Bogna Janke:~ nowy salon będzie nowoczesny i ładniejszy. Obawiam się, że ani ładniejszy, ani nowocześniejszy się nie stał. Może jednak chodziło o to, że będzie bardziej .Nowoczesny. O to, to tak. Jak tak można zabić forum? Ano można i stawało się to już nie jeden raz. Forum Frondy, ja staruch, wpisywałem się młodzieży. Nawet miałem zachęty w kierunkach lirycznych. Potem były ekrany. Różne ubeckie podjazdy. Rp.pl, zajumana przez Hajdarowicza, przy wsparciu #Tuska Donalda. Czekam, gdy hasze, będą widniały po obu stronach nazwiska tego niegdysiejszego, polskojęzycznego polityka.
Nie lubiłem salou i nie miałem złudzeń, co do prowieniencji Krawczyka, zwykłego chama przecież. Barabura, Jankech w końcu. Już takie nowoczesne imiona, każą bacznie się
(tekst który się nagle wkleił, mój komentarz na jakieś wrażej stronie, ale skąd on się tutaj wziął???""to to " oby was łóżka nie gniotły w plecy" - jakby państwo nie zapewniało finansowania leczenia. Ale nie. Tekst artykułu, jest zwykłym hejtem. NIczego nie wnosi do merytorycznej dyskusji. NIe ma dyskusji: wierzysz w Jurka, Jurasa, a lbo nie wierzysz i wtedy żeby" cię nie gniotło łóżko szpitalne (Szpitala państwowego) w plecy. To żadne dzielenie Polaków.

WOŚP opiera się na żebraninie dzieci. Nasze dzieci są nakłaniane do kwestowania na WOŚĆ, kwesta w ponad 50%, nie jest przeznaczana na sprzęt medyczny. Po za tym, skąd Owsiak wie, czego potrzebują pacjenci?

Kiedyś po wsiach, łaziły baby, które zbierały co tam jeszcze biedniejśi ludzie mogli dać. A w pobliskim mieście budoała sie chałupa. Już w szmatach, po niej nie chodziła.

Państwo nie przeszkadza Owsiakowi. PAństwo po prostu nie wie, że on istnieje i nie powinno wiedzieć
przyglądać osobom (jak napisała jedna z Blogerek s24), bacznie się przyglądać postaciom, je noszącym. Także nie miałem złudzeń, że to są potomkowie najeźdźców sowieckich, bądź tylko ich sympatyków. Wielka szkoda, że nie możemy zapomnieć o przeszłości. Nie dają nam zapomnieć z całych sił starają się o "nagrodę". No ale dobra, dobra. Co teraz robię, prócz orania na internecie? Właśnie wróciłem z operacji prostowania nóg. Moje czworonogi domagały się spaceru. Co robić, trzeba jechać. Przy okazji i moje kości i co tam jeszcze , zostały zruszone. Po drodze stado saren, jakiś zajka i kilka ptaków. Pieseł dzielnie ochrania stado, a my, w zestawieniu mocnym, kawaleryjskim, przecieramy szlaki w zimowym krajobrazie. Duże kółko tym razem. Zaraz pójdę wypuścić ze stajni siwą, napoję, nakarmię. Czas już buraki wytargać z piwniczki. Może jeszcze kapustę dokupię, jakieś jabcoki. Spieszę donieść, że żadne zwierzę dzikie, ni oswojone nie ucierpiało. Może jedynie siwej duma, że taki śmieszny widok na grzbiecie nosi.
Przyglądałem się płatnościom za reklamy. Pokazuje ię tabelka i kwoty uruchomienia. Wygląda to, po wejściu, że to ja mam im zapłacić? Wchodząc, było, że to ja będę otrzymywał zapłatę. To wysłałem zapytanie, może gógl odpowie?? Na razie, to widzę jedynie wrogie śledzenie. Ten wtręt pochyłą, to kilka dni temu koment, pod tekstem w lisisweeku. Dlaczego oni są tacy głupi. Dlaczego ci, te osoby są takie głupie. Kiedy wchodzę na stronę, to chcę przeczytać coś mądrego, nową informację, jakieś przemyślenie, postulat, coś jeszcze. A co dostaję? napisałem ,że to hejt i tak jest. Media elektroniczne są w rękach NOWOczesnycH tylko. Statystyki klikania wskazują na wPolityce, jako jeden z czołowych. A to dlatego, że pozostali dają szajs. Interia stara się być atrakcyjna, co nie przeszkadza im hejtować tytułami także. Kiedyś hejt dostawaliśmy w forumach, komentarzach. Teraz hejtem są same teksty. A już specjalnie wtedy, kiedy tytuł na głównej, sensacyjny, zmienia się po wkliknięciu na bliźszy prawdy - czar znika. Znów zamiast księżniczki widzimy żabę. O wyborcza - onet, już nawet nie ma sensu pisać. Jedynie statystycznie można zauważyć, że przestał to być tytuł wiodący. Kiedyś reglamentowany nawet : DD. Teraz już coraz częściej otwarty.
Na to są metody (i jego Cyryl). Taka przeglądarka co się zwie Konqueror, ma tryb przedstawiania się , jak sobie użyszkodnik życzy. Chyba nawet można do stron dostosować. I tak na wyborczej, jestem IE w windowsxp - już nie pamiętam nawet dokładnie. Takie tryby są dostępne i we wtyczkach, gdzie indziej. Ale przestrzegam: chrome, jest googla - szpieg wbudowany od razu. Firefox ma od dawna, moduły chroma. Opera chyba jest aut od tego, niezależna. Reszta nie wiem.
Jeśli idzie o gogla, to ten wtręt, wośpowy, jest emanacją szpiegowania. Bugi, jak ten i podobne, są wskaźnikami działania sprzętu. Nie wiem, czego tam używacie. Ale u mnie internet bardzo się zmniejszył, ostatnio. To pokłosie dominacji Androida. Systemu telefonicznego, który spowodował demonomopolizację microsoftu. Słówko demon, jak najbardziej na miejscu.
Za to kupiłem kilka książek. Do tej o Wndalach i Polesiakach, doszła teraz ta o Hunach (co to cesarstwo dobili). Powoli się je pochłania. To nie są łatwe teksty. Książka o Wandalach bardzo dobra. Pokazuje naszych, którzy wyleli się gdzieś z Karpat i przewędrowawszy Europę, przeprawiwszy się pod Gibraltarem w łódkach, osiedli na terenach po wczorajszym Kadafim. I ze dwa wieki załazili za skórę Rzymowi. Bitny i wielki, mały ludek, zaiste.
Pozdraiwam wszystkich moich czytelników i przepraszam, że tylko obrazki wklejałem. Nie chciało mi się pisać. Stary już jestem i coraz głupszy. NIe nowoczesny taki
Mimo wszystko, może jeszcze jakiś obrazek:
miało być bardzo duże - a sami widzicie.

6 komentarzy:

 1. Na blogu nie zarabiam, kiedyś napisałem że czegoś tam nienawidzę i AdSense wypowiedziało mi umowę, pies z nimi sex uprawiał...Jakoś bez tych reklam mi lżej na blogu.
  Bloga prowadzę bo lubię, zawsze miałem belferskie ciągłymi, ten drugi krajoznawczy także z tych samych motywacji,
  Na salonie24 bloga miałem jak mi ocenzurowali wpis o "przyjaźni niemiecko - polskiej" w trakcie IIW.Ś. to ich od serca olałem.
  Co do reszty to myślimy podobnie. Polsat News kapuje do pejsbuka na komentatorów którzy nie są dostatecznie postępowi, otwarci itd.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Robisz dla nich za darmo. Im kliki i tak lecą. Na pewno to jakoś spieniężają.

   Jeśli mogę, to wideo są dla specyficznej grupy, gospodyń domowych, że tak się wyrażę. Dobrze, że zarzuciłeś. Do mnie przemawia tekst. ŁAtwo wychwycić w tekście poziom piszącego i ewentualne krętactwa. Podczas, gdy wideo daje duże pole do popisu manipulacjom. Napiszę wprost: Ogórek lepiej od Ciebie wygląda : DD

   Zamknięcie s24, to hermetyzacja sieci, na treści logiczne. Zostają tylko "profesjonaliści" i lewacki pomiot. Z czasem pojawi się medium, forum - przyroda nie znosi próżni. A takich amatorskich dziennikarzy jest z 50 w Polsce, jak nie więcej.

   Usuń
 2. Na pewno naszą aktywność na blogach i forach jakiś spieniężają. Zapewne reklamodawcom. Trudno, jestem reklamoodporny, więc mi to nie przeszkadza.
  Video to w sumie też dobry przekaz, pozostaje kwestia montażu i... Atrakcyjnej osoby do prowadzenia...
  Może Tili? ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. No widzisz Deu trudno się z Tobą nie zgodzić, prawdę prawisz, chociaż ja może nie tyle oglądam vlogi (tak to się chyba nazywa) raczej ich słucham, książki też lubię słuchać i czytać, ale, no dobra nie będę już narzekać. Fajnie, że Tili Cię namówiła do pisania :-) A roślinka to jałowiec jakiś jest?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Roślinka jałowiec - mój ulubiony krzaczek ozdobny. Tuja fuj, jałowiec dobry, ładny i taki "angielski". Mam tego trochę i bęðę sadził następne. W następnym wpisie, pokłócę się z Maciejem na temat Einstaina : D

   Ta Tili, to też dobra jest. Innych nachodzi, a sama co tam napisała ostatnio, no CO?

   Usuń
 4. Jałowic nie tylko ładnie wygląda ale i pięknie pachnie jak się go rozetrze w paluszkach. Chętnie przysłucham się waszej kłótni na temat oszusta Einstaina.
  Nie ważne, co Tili ostatnio sama u siebie napisała, ważne, że Ciebie zmotywowała ;-)

  OdpowiedzUsuń

Chcesz wstawić reklamę?

Chcesz wstawić reklamę?