8/16/2017

O oooooooooooooo

Wyjście do pewnego lasu i nie jest to puszcza białowieszczańska.Las, zwykły las z ostatnimi drzewami, które mają po 200 lat. Jakoś się uchowały.

31 komentarzy:

 1. Bez obaw nie zdradzę drwalom...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Gógieł zgłupiał zupełnie. Mogę powiedzieć, że drwale zrobili już swoje. To niewielka dąbrowa z 200-300 letnimi dębami. Większość wycięta. Było koło drogi, łatwo zauważyć. Nazwa nic nie powie, a jeśli chcesz zobaczyć, to wybierając się w moje strony, daj znać, zaprowadzę : D

   Usuń
  2. Deu... Swinks przy Tobie jest doprawdy transparentny...
   Ja nawet nie wiem gdzie są te "twoje strony"...

   Usuń
 2. Deu,może masz gdzieś mojego maila, nie mogę się dostać na swojego bloga. Nic nie pamiętam, loginów, haseł, imion.
  Pozdrawiam serdecznie gospodarza i gości. Tili (prosiłam już w komentarzu gdzieś poniżej ale chyba utonęło w czasie)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Twojego majla .. kopalnię otwieram i szukam :tilikaburo@interia.pl. Po wysłaniu : returned majler to sender - chyba już nie ma yam Twojej skrzynki: opcje odzysku, najpierw skrzynki, potem konta w blogu - można założyć następną skrzynkę, podobną, najlepiej taką samą, jeśli się da. Bo przecież adres już wolny powinien być Powodzenia.
   Majla trzeba otworzyć, choć raz na pół roku.

   Usuń
  2. Dzięki za fedrunek, faktycznie taką dostałam odpowiedź: Zgodnie z regulaminem poczty (rozdz VII pkt. 3b), INTERIA.PL zastrzega sobie prawo do usuwania korespondencji przechowywanej na koncie Użytkownika, jeśli Użytkownik nie logował się do konta bezpłatnego przez okres dłuższy niż 90 dni (licząc od daty ostatniego logowania).
   Przynajmniej wiem, że hasło zaskoczyło. Pewnie nie uda mi się już dostać na bloga, chciałbym zdjąć moje stichy.

   Usuń
  3. Próbuj kilka razy, a otworzysz, pojemność skrzynek jest mała i opłaca się portalom pokazać, że nieładnie zrobiłaś, nie interesując się nimi, nie klikając. Na pewno się dostaniesz, jeśli masz dobre hasło.

   Usuń
  4. Ha! Faktycznie otworzyła się. Tylko cała korespondencja została usunięta. Zostały jedynie kontakty- niestety brak do bloga.
   Kiedy próbuje się logować na blogspot, żąda podania konta google, nie można się już z zalogować przez tenże adres mailowy. Przepraszam, że z takimi duperelami, aż mi nie dobrze kiedy o tym piszę :)

   Usuń
  5. Ja mam logowanie do bloga, ale wielki brat rozszerza gamę swych usług i chce (czytaj wciska się przez strzech ę), by użyszkodnik korzystał - - jak najwięcej - kaska z klikalności reklam. Także odzyskaj hasło, poprzez blogi gogle, nie robiąc nowego konta, bo namieszasz (i będziesz się cieszyła nowym wyglądem i apkami, jak Maciej-Beskidnick: ) Każdy monopolista wciska się z kontem i winda, i Firefox nawt, chcą mieć wszystko o Tobie w jednym miejscu). Szukaj, na pewno jest.

   Usuń
  6. Nicka "makro" wielu brało za kryptoreklamę pewnej sieci handlowej. A od lat był i tak nieadekwatny. Teraz jest lepoej, ale stare konto nadal jest aktywne - o nawet teraz na nim sprzątam i znalazlem tę rozmowę.
   Tili trzymaj się... strasznie długo milczałas.

   Usuń
  7. Przepraszam, że tak wpadam tylko z potrzebą. Życie mi się zmieniło ogromnie. Lubiłam bardzo nick makro. Jak znajdę trochę czasu, to coś tu upuszczę ciekawszego ;) Na bloga się nie dostałam - otwiera mi się strona logowania przez konto google. Deu a ta Twoja strona do logowania, taka dawna, przez maila?
   Pozdrawiam, Tili

   Usuń
  8. Jak zatęsknisz to wpadaj i pisz.

   Usuń
  9. Dzięki za zaproszenie: docenia się starych cejrowszczaków, tylko Cejrowskiego szkoda. Psowa się, może baby ni mo : D

   Usuń
  10. Ciebie też z pewnością zaprasza XD
   A co się popsowało u Cejra? Tili

   Usuń
  11. Tili - Cejro zamknął forummi szlus. Ale jest dostępna grupa na fejsie, a takze jego i Seniority profil. Stale mamy kontakt, choc niektórych ubyło.

   Usuń
  12. Makro, Ty nigdy nie miałeś problemu lub powodów z ujawnianiem swojej tożsamości. Na fb to pod własną śliczną twarzą bym musiała dzielić się osobistą, błyskotliwą myślą ;)- nie przejdzie.

   Usuń
  13. A co ukrywasz się? DEU daj se spokój - jak Cie będą chcieli znaleźć to znajdą, a jak nie to chociażbyś im pełny adres i numer butów podał, to nie znajdą.

   Usuń
  14. W zasadzie, to nie robię nic złego. Wypowiedzi zawsze mama zgodne z prawem. Tyle, że cała wioska by się śmiała z tych komentarzy i śmiesznego blogowania - swoje lata już mam. Wcale się nie ukrywam, a Deu, to tylko stary projekt, który nie chce umrzeć.

   Usuń
  15. Wybaczcie ale Was nie kumam!

   Usuń
 3. A drzewo grube, a Makro rozbawi. Tili

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. https://accounts.google.com/signin/v2/identifier?hl=pl&passive=true&service=blogger&ltmpl=blogger&continue=https%3A%2F%2Fwww.blogger.com%2Fhome&flowName=GlifWebSignIn&flowEntry=ServiceLogin - drugi raz zaloguj się w górnym prawym rogu - otworzy się biała strona (z linku może być nadpisana moim loginem z wyszukiwarki). Tam wpisujesz itd. Czasami dobre hasło, trzeba dwa razy wpisać, nie pomyl się - dwa razy, takie coś dla opornych.

   Nie zaglądałem, zaraz wiosna, to w ogóle komputryzować się będę tylko rano, przy kawie i prasówce. Nareszcie się ociepla, idzie wiosna.

   Usuń
  2. Niestety pod tym linkiem otwiera mi się logowanie do konta google. Może dlatego, że z mojego laptopa córka się logowała na swoje konto google i ono się proponuje. Potem mam już tylko takie opcje: zalogować się na jej konto - bez sensu; usuń konto - to mnie kusi, ale boję się, że w ogóle wywalę jej konto a ono jest związane ze studiami; użyj innego konta- tego nie mam a jak utworzę to i tak nie dostanę się do swojego bloga. W...a mnie to, bo być może jestem tempa :)

   Na wiosnę to się blogerzy ożywiają: znów przebiśniegi, krokusy i koło się toczy w klimacie naszych kochanych 4 pór.
   Tili

   Usuń
  3. Uzyj innego konta niż to które jest zalogowane.
   Wpisz swój logi i haslo a odzyskasz wszystko... no poza straconymi latami ;)

   Usuń
  4. Nie, nie tam jest tylko możliwość wpisania e-maila lub nr. telefonu. Jak podaję: tilikaburo@interia.pl to wychodzi komunikat- nie możemy znaleźć takiego konta google - no bo takiego nie ma. Myślałam, że Deu mi dał link do starego sposobu logowania ( być może tak jest ) ale mi się otwiera ciągle to gooooooo w no. Tili

   Usuń
  5. Załóż nowy profil użytkownika, bo pewnie macie jedno konto user, dla wszystkich w systemie (windows zapewne). Z tego nowego konta, nie zidentyfikuje Cię, jako tego samego uzytk.Google chce mieć jednego człowieka w jedna przegródka.

   Usuń konto, to też, trzeba być zalogowanym na to konto, ale (uwaga) może być automatyczne logowanie. (Trzeba znaleźć tekst zaloguj, lub nazwę zalogowanego). Często człowiek, nawet nie zdaje sobie sprawy, że jest zalogowany w jakichś "usługach" - internetowych, a to ŚLEÐZI!. A i sam windows wita użytkownika, monitem o założenie konta. Pomijamy. W sumie, to da się zalogować i z tego usera, co masz. może zmiana przeglądarki pomoże.
   Dokładnie czytaj, co ci podsuwa, bo gógl, też chce wszystko: blog, poczta, konto dyskusyjne i jeszcze chętnie zsynchronizuje, choć nie chcesz (często nie wiesz co to znaczy).

   Jesteś rozpoznana jako ten, kto się logował. https://www.blogger.com/profile/10537465201038156453 - jak nie ma bloga, jak jest.

   Usuń
  6. Starego nie ma, minęło.
   Spróbuj z nazwą samą. Bez małpy

   Usuń
  7. Dziękuję bardzo, będę próbować dalej.

   Usuń
  8. Bloger, to jest mimo wszystko gogle, więc konto gogle będzie właściwym - tyle, by nie rozszerzać na niepotrzebne jakieś usługi.

   Usuń

Chcesz wstawić reklamę?

Chcesz wstawić reklamę?