3/10/2018

Aaaa

By się zalogować, zobaczyłem dwa ekrany kolorowe gógiela i oba z zaloguj po lewj-góra. Później był adres@ i DALEJ, hasło - dalej i już jestem. Takze droga się wydłuża, a np captcha mam wyłączone, a i tak się pokazuje.

W związku (radzieckim) ze zwiększoną oglądalnością bloga i tłokiem w komentarzach, daję nowe okienko do dyskusji, uwag, treści nawet.

Proszę się nie stresować i nie przepychać, halo, pan w okularach, tak pan: jest pan w oddzielnej kategorii: nie linux i nie windows, tylko Android i to w mniejszości.
Co to się porobiło moi drodzy. Dobrze, że chociaż gógile nie nazywa swojego stwora do opętywania swoich "chlebodawców" linuxem.
Anonimowość. Anonimowości w internecie nie ma. Każdy jest na łączu, a łącze zlokalizowane. Każdy usługodawca-dostarczyciel łącza (kabel/światłowód/eter) ma wizyty smutnych panów i trzeba z tym żyć.

Godnościom osobistom ich załatwimy. Zdjęćko gratis, choć może już była pszczółka

3 komentarze:

 1. Pan w łokulorach dzinkuje piknie!
  Swoją drogą nigdy nie traktowałem anonimowości jako fetyszu.

  OdpowiedzUsuń
 2. jak ładnie wiosennie, a i pszczółka jest, lubię efekty pracy tych owadów, no normalnie życie mi przedłużają ;-)
  Mój komputer już był anonimowo ścigany przez prokuratora i to aż z N.Sącza ;-) Normalnie prześladowali całą moją rodzinę i to przez prawie rok. I szczerze mówiąc do dzisiaj nie wiem o co im chodzi, chciałam zobaczyć całą dokumentację, to mi dali do obejrzenia mniej niż połowę. Dokumentacja tzw. wymiaru sprawiedliwości to mówiąc delikatnie jest żenująca, aż przykro czytać, pała z gramatyki, ortografii, składni o reszcie nie wspomnę, a może jednak kiedyś to wszystko opiszę.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Opublikuj. Prawdopodobnie, ktoś mógł korzystać z Twojego IP (windows to nędzny system, niebezpieczny, otwarty), szczególnie w sytuacji ciągłego włączenia - lub masz pszestępcę w domu - internetowego : D Chyba, że mnie szukali : DDDDDDDD

   Usuń

Chcesz wstawić reklamę?

Chcesz wstawić reklamę?