11/06/2012

Za każdym logowaniem molestuje mnie o telefon, inne konto - skąd wie, że tamto jest martwe? Telefon wpiszę, to już na pewno się nie zaloguję, a prawdziwego nie dm przecież. I jeszcze: " Wykryta przeglądarka nie jest obsługiwana. Może to spowodować nieoczekiwane zachowanie.
Aby uzyskać największą wygodę użytkowania, skorzystaj z naszej listy obsługiwanych przeglądarek ". A kto cię prosił o wykrywanie przeglądarek? NIech już przeglądarkownia martwi się oz godność, bym chciał korzystać. Nic tylko gestem kozakiewicza mogę poczęstować. A pamiętacie jeszcze beztroskie lata, kiedy nie zawracaliśmy sobie .. gitary bzdetami w sieci. Jedynie słuszny przekaz.
Ostatnio więcej pracuję, mniej się internetuję. Internet jest opanowany. Wiele stron zablokowanych. I wzrosło "spożycie". Chyba znowu wypie Edwarda.
Dziś padało od rana, ale tak jak w czerwcu. Mnie deszcz nie przeszkadza. Lubie i wodę. Trawa już nie rośnie tak zawzięcie, ale się spłukuje. Jakiś obrazek?


Ten drugi obrazek to nie jest moja okolica. Trochę dalej, Mars. Nie dziwne, że wygląda jak zwyczajna wydma? Uciekaliśmy z tamtąd, to było jeszcze dość mokro, ale wody było coraz mniej. Zanik zbiorowej pamięci i pozostawienie ustnych przekazów, pozwoliło przeżyć na Ziemi może i milion lat. Dopiero ostatnio, człowiek znowu może się .. zniszczyć. Jeśli może, to wcześniej, lub później do tego dojdzie.
Popatrzcie jeszcze raz, widzicie linie, jakby coś było robione ze zdjęciem. CZy może to tylko wiatr tak po prostych na Marsie gania? Podobnie jak Księżyc, to pustynia. Ale wody jest dsyć, by tam zamieszkać. Po ustawieniu foliowych namiotów, nawet można pozyskać tlen z żalazawych i żyć. Ale czy się znowu zazieleni? Tam jest tak, jka u nas w zimowe poranki, przy braku zachmurzenia: zimno i sucho. A widzieliście zdjęcie marsjańskiego nieba w kolorze? Na razie nie zobaczycie. I nie dziwią zdjęcia czb, choć technika pozwala bez trudu przesyłać Gb danych..A pierwsze? Damy w czerwieni i .. buro-fiopecie?


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Chcesz wstawić reklamę?

Chcesz wstawić reklamę?